Final de sezon fericit pentru Clubul Latino Angels Dej – FOTO

dans-latino-angels-dej-3

Moș Crăciun a adus Clubului Latino Angels Dej noi succese la ultimele evenimente importante din acest an – Cupa Potaisa Turda și Cupa Winter Dance Festival de la București.

Dansatorii au urcat pe cele mai înalte trepte ale podiumului, cucerind 4 medalii de aur și 2 de argint:

• La categoria precompetițional 4-7 ani 1 dans, perechea Cozmuță Andrei – Tămaș Andreea a ocupat locul 1 și la 2 dansuri locul 2.
  • La categoria 14-15 ani clasă E, perechea Leah Bogdan – Szekely Andreea a ocupat locul 1.
  • La concursul de la București, perechea Ipati Mateo – Stelea Sonia a ocupat locul 5 la categoria 14-15 ani open standard.

Pe această cale, Clubul Latino Angels Dej mulțumește tuturor colaboratorilor, sportivilor, Primăriei și Consiliului Local Dej, antrenorilor: Vlad Pîslariu, Marius Gherasim, Alexandru și Aurora Miheștean, părinților sportivilor implicați în această activitate, sponsorilor: SC Arcese Transport S.R.L., Rontransmar, Bijuteria Doremavix, Andreas S.R.L., Electra Metal Distribution, și le urează Sărbători Fericite!”, au transmis reprezentanții Latino Angels Dej.