FOTBAL AMICAL. FC Unirea Dej – CFR Dej 9-0. Vezi evoluția partidei – FOTO

Unirea - CFR fotbal amical (3)

FC Unirea Dej a câștigat cu scorul de 9-0 un meci amical disputat în această dimineață în compania echipei CFR Dej.

Partida amicală dintre FC Unirea Dej și CFR Dej (Juniori A) s-a disputat cu începere de la ora 10, pe Stadionul Municipal Dej. Fotbaliștii Unirii Dej s-au distrat pe teren, meciul fiind în totalitate la discreția lor, și au reușit să puncteze de nu mai puțin de 9 ori.

Paul Bogdan (4 reușite), Cristian Itu, Adrian Nalați, Alexandru Papp, Florin Blaj și Florin Alexandru au înscris pentru FC Unirea Dej, stabilind la capătul celor 90 de minute de joc scorul final, 9-0 (la pauză, 7-0).