Ştiri din zonă
Un bătăuș de lângă Gherla a ajuns după gratii pentru următoarele 7 luni
Publicat acum
8 anipe
de
Dorin Cociș
Poliţiştii Secţiei 7 Poliţie Rurală Gherla au pus în aplicare un mandat de executare a pedepsei privind un bărbat de 36 de ani din comuna Aluniş, judeţul Cluj, condamnat pentru comiterea infracţiunii de „lovire sau alte violenţe”.
La data de 25 aprilie, poliţiştii Postului de Poliţie Comunală Iclod din cadrul secţiei 7 Poliţie Rurală Gherla, au identificat şi reţinut un bărbat de 36 de ani din comuna clujeană Aluniş, pe numele căruia Instanţa de Judecată emisese un mandat de executare a pedepsei privative de libertate pentru o perioadă de 7 luni, pentru comiterea infracţiunii de „lovire sau alte violenţe”.
Bărbatul a fost condus de poliţişti la Penitenciarul Gherla şi predate reprezentanţilor penitenciarului în vederea executării pedepsei.
FOTO – Arhivă
Citește și:

Trei scandalagii care au semănat frică, arestați de către polițiștii din Gherla. Cum au încercat să scape victimele

ACCIDENT la Cășeiu. Două autovehicule au ieșit în afara șoselei, un bărbat rănit – FOTO

Numire spectaculoasă la CS Unirea Dej | Fost selecționer al României, noul antrenor al alb-albaștrilor











