Ştiri din zonă
Tânăr căutat de polițiștii clujeni după ce ar fi agresat un controlor! L-ați văzut? – FOTO
Publicat acum
7 anipe
de
Dorin Cociș
Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Cluj-Napoca – Secția 2 Poliție, sub coordonarea Parchetului de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca, desfășoară activități pentru stabilirea identității unei persoane bănuite de comiterea infracțiunii de ultraj.
Din cercetările efectuate până în prezent a rezultat că, la data de 14 octombrie 2018, tânărul care apare în imagini ar fi agresat un controlor, după ce acesta din urmă ar fi constatat că respectivul, călător în troleibuz, nu deținea bilet.
Persoanele care dețin informații cu privire la identitatea tânărului, sunt rugate să apeleze numărul de urgență 112, pentru a anunța organele de poliție!
Citește și:

Parchetul Judecătoriei Dej: Dosar penal în cazul fermei de la Recea Cristur, unde au murit peste 200 de animale

Tânăr de 17 ani, arestat preventiv, la Gherla. A tâlhărit un bărbat în curtea casei lui

Se actualizează chiriile la blocul ANL din Dej, ajutoare pentru persoanele cu handicap, suport pentru copiii cu dizabilități












