Ştiri din zonă
Tânăr lovit de mașină, în Dobric
Publicat acum
5 anipe

Un accident de circulație a avut loc astăzi în localitatea Dobric, comuna Căianu Mic, la aproximativ 25 de kilometri distanță de Dej.
Din primele informații, pe drumul județean 171, în Dobric, o femeie în vârstă de 23 de ani, din localitate, în timp ce conducea un autoturism, a surprins și accidentat un tânăr de 22 de ani care s-ar fi angajat în traversarea neregulamentară a străzii.
Pietonul a fost rănit și transportat la spital. Conducătoarea auto a fost testată cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.
Polițiștii din Beclean continuă cercetările.
Citește și:

Consilierii locali din Dej decid azi SUMA cu care va fi ajutată familia rămasă fără casă în urma exploziei

Primarul din Fizeșu Gherlii, REȚINUT pentru că a plecat acasă cu televizorul și cu un laptop luate din banii primăriei

Femeie din Dej, DISPĂRUTĂ din iunie. Sunați la 112 dacă o vedeți – FOTO/VIDEO












