Ştiri din zonă
A intrat cu motocicleta într-un TIR, în Căpuș. Nu a avut nicio șansă – FOTO/VIDEO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
3 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2021/05/8F6EF814-60CD-4466-9BEC-7DA19672513A-1024x615.jpeg)
Un accident mortal a avut loc astăzi, pe DN1E60, la ieșirea din localitatea clujeană Căpuș.
Din primele informații, conducătorul unei motociclete care circula dinspre Cluj-Napoca înspre Oradea, ar fi pierdut controlul asupra direcției de deplasare și a pătruns pe sensul opus de mers, unde a intrat în coliziune frontală cu un ansamblu de vehicule, condus de un bărbat de 49 de ani, din județul Arad.
Din nefericire, în urma impactului a rezultat decesul motociclistului.