Eveniment
ACCIDENT în Bunești. O femeie a rămas încarcerată – FOTO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
2 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2022/04/DFD76CFF-AAF0-4A5A-B68B-2D0140F288B3-1024x768.jpeg)
Un accident de circulație a avut loc în această după-amiază în localitatea Bunești.
Din primele informații, în accident au fost implicate două autoturisme, iar o victimă era încarcerată (o femeie de 30 de ani, conștientă și cooperantă).
“Aceasta a fost extrasă folosind echipamentele speciale, pentru a nu agrava rănile suferite. În cele din urmă, victima a fost transportată la spital de către echipajul SAJ sosit în sprijin”, a informat ISU Cluj.