Eveniment
ACCIDENT în Cuzdrioara, două autoturisme avariate – FOTO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
6 lunipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2024/01/accident-cuzdrioara-ian2.jpeg)
Un accident rutier petrecut s-a petrecut, în această seară, în localitatea Cuzdrioara.
În urma apelului la 112, la fața locului au intervenit pompierii din cadrul Detașamentului de Pompieri Dej cu o autospecială, un echipaj SMURD, dar și polițiștii.
”Salvatorii au găsit două autoturisme avariate, fără persoane încarcerate. O persoană a fost consultată la locul accidentului, care a refuzat transportul la spital”, a informat ISU Cluj.
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2024/01/accident-cuzdrioara-ian1.jpeg)
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2024/01/accident-cuzdrioara-ian2.jpeg)