Eveniment
Bărbat găsit SPÂNZURAT. Medicii din Dej nu au mai putut face nimic
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
7 anipe
Medicii din Dej au fost solicitați să intervină la un bărbat găsit spânzurat. Din păcate, echipajul de pe ambulanță nu l-a mai putut salva.
Alarma s-a dat în această seară, în jurul orei 22, când bărbatul în vârstă de 43 de ani a fost găsit spânzurat într-o căbănuță din comuna Sic.
Medicii din Dej, deplasați de urgență la fața locului, nu au mai putut face nimic pentru a-l salva – victima având leziuni incompatible cu viața – și au declarat decesul.
În comuna Sic au ajuns și pompierii din cadrul Detașamentului de Pompieri Dej, dar și polițiștii, ultimii deschizând o anchetă în acest caz pentru a stabili ce anume l-a determinat pe bărbat să recurgă la un asemenea gest.
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2017/12/LogoalbDej24190x61.png)