Eveniment
Ciceu Corabia | S-a izbit cu bicicleta de un gard și a murit. Medicii, neputincioși
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
1 anpe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2016/10/IMG_1936.jpg)
Un bărbat în vârstă de 35 de ani, din Ciceu Corabia, și-a pierdut viața după ce a intrat cu bicicleta într-un gard. Din păcate, impactul i-a fost fatal.
Tragedia s-a petrecut aseară, în localitatea Ciceu Corabia, comuna Ciceu-Mihăiești.
”Polițiștii au stabilit faptul că un bărbat de 35 de ani, din localitate, în timp ce se deplasa în calitate de biciclist, a părăsit partea carosabilă și a intrat în coliziune cu gardul unui imobil, rezultând decesul acestuia. Cercetările sunt continuate de către polițiști în cadrul unui dosar penal întocmit cu privire la infracțiunea de ucidere din culpă”, a informat IPJ Bistrița.