Conectează-te cu noi

Ştiri din zonă

Circula cu mașina neînmatriculată, prin Figa. Numerele ”de Germania” nu îi aparțineau

Publicat acum

pe

Sâmbătă, 25 aprilie, polițiștii din cadrul Poliției orașului Beclean au oprit pentru control, pe Drumul Județean 172, în Figa, un autoturism.

La volan a fost identificat un bărbat de 27 de ani, din Beclean. Verificările polițiștilor cu privire la autoturism au indicat faptul că numerele de înmatriculare emise de autoritățile germane nu aparțin autoturismului depistat, acesta fiind neînmatriculat.

Cu privire la cele constatate, polițiștii din cadrul Poliției orașului Beclean au întocmit un dosar de cercetare penală cu privire la infracțiunile de punerea în circulație sau conducerea unui vehicul neînmatriculat și cu numere false.

Reclamă
Click pentru a comenta

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

RECLAMĂ

PUBLICITATE

RECLAMĂ

PUBLICITATE

TU AI DAT LIKE?

ABONEAZĂ-TE PENTRU ȘTIRI VIDEO

PUBLICITATE

CAUTĂ CE TE INTERESEAZĂ

Web Doar pe Dej24.ro

DONEAZĂ

Dacă doriți să sprijiniți financiar Dej24.ro, CLICK pe butonul de mai jos pentru a dona orice sumă de bani.

PARTENER