Ştiri din zonă
CLUJ | Sute de motociliști vor participa duminică la campania „Atenție la motocicliști!”
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/0102e4166449e50114d4314533d544e8.jpg?ver=1721494228)
Publicat acum
6 anipe
de
Dorin CocișPeste 300 de motociclişti vor participa, duminică, 13 mai 2017, la campania privind prevenirea incidentelor în trafic intitulată sugestiv „Atenție la motocicliști!”, eveniment ajuns la cea de a VI-a ediție.
Structura evenimentului: defilarea motocicliştilor şi oferirea autocolantelor în realizarea unuia dintre obiectivele campaniei, și anume responsabilizarea participanților la trafic.
Întâlnirea participanților va avea loc pe platoul Sălii Sporturilor „Horia Demian” din Cluj-Napoca, începând cu ora 13:30.
FOTO – Arhivă
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2017/12/LogoalbDej24190x61.png)