Sport
CSS Sânmărtin – Unirea Dej se joacă mâine după-amiază
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
9 anipe
Clubul de fotbal Unirea Dej va juca mâine după-amiază, de la ora 15, în compania echipei CSS Sânmărtin.
Partida contează pentru etapa a XV-a a seriei a V-a din Liga a III-a. Înaintea meciului dintre cele două echipe, Unirea Dej se află pe locul 13 în clasament cu 10 puncte acumulate (încă nu se cunoaște situația echipei Bistriței), în timp CSS Sânmărtin e pe locul 6 și are 23 de puncte acumulate până acum.
Vă reamintim, săptămâna trecută, Unirea Dej trebuia să întâlnească pe teren propriu Progresul Bistrița, numai că oaspeții nu s-a prezentat, iar dejenii vor câștiga partida cu 3-0.