Ştiri din zonă
Mandat de executare a pedepsei închisorii, emis de Judecătoria Dej, împotriva unui tânăr
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
4 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2016/02/judecator-sentinta-dosar-penal-DNA-1024x678.jpg)
Ieri, polițiștii Serviciului de Investigații Criminale au pus în aplicare un mandat de executare a pedepsei închisorii, emis de Judecătoria Dej, împotriva unui tânăr din Beclean.
Tânărul, în vârstă de 26 de ani, a fost condamnat la 1 an închisoare pentru comiterea infracțiunii de conducere fără permis și a fost încarcerat de polițiștii Compartimentul Urmăriri în penitenciarul Bistrița.