Social-Cultură
O nouă ediție a competiției naționale de dans sportiv Cupa „Latino Angels” Dej!
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/0102e4166449e50114d4314533d544e8.jpg?ver=1721494228)
Publicat acum
5 anipe
de
Dorin Cociș![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2017/06/Cupa-Latino-Angels-Dej-66.jpg)
Clubul de dans sportiv „Latino Angels” Dej organizează sâmbată, 1 iunie, cea de-a XII-a ediție a concursului național de dans sportiv Cupa „Latino Angels”.
Evenimentul se va desfășura în Sala Sporturilor din Dej, începând cu ora 9:00. Deschiderea oficială a Cupei „Latino Angels” va avea loc la ora 17:30, în prezența primarului Morar Costan.
Potrivit organizatorilor, la această competiție sunt asteptați peste 500 de sportivi din țară. Mai mult decât atât, Clubul de dans sportiv „Latino Angels” Dej a pregătit numeroase surprize pentru toți copiii.