Social-Cultură
Primarul Dejului, Morar Costan: ”Sărbători Pascale binecuvântate!”
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
3 lunipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2024/05/morar-costan-2024-mai.jpeg)
”Învierea Domnului nostru Iisus Hristos, simbolizează sacrificiul, biruința vieții și a credinței, semnificații puternice care însuflețesc întreaga lume a creștinătății.
Vă doresc din suflet ca Lumina Sfântă a Învierii să se reverse în casele și sufletele dumneavoastră, să vă aducă sănătate, înțelegere, liniște sufletească și binecuvântare, alături de familie și toți cei dragi!
Sărbători Pascale binecuvântate!”, a transmis primarul municipiului Dej, Morar Costan.