Social-Cultură
REVELION 2023 în centrul orașului Dej
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
2 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2017/12/artificii-1024x576.jpg)
Primăria Municipiului Dej marchează trecerea dintre ani în Piaţa Bobâlna. Evenimentul se va desfășura sâmbătă, 31 decembrie 2022, cu începere de la ora 23:00 și va fi marcat la ora 00:00 printr-un foc de artificii.
În deschidere, va întreține atmosfera DJ Codrin, iar la trecerea dintre ani va cânta îndrăgita interpretă de muzică populară Zina Doboș.
Pentru buna desfășurare a evenimentului, în Piața Bobâlna vor fi restricții de circulație între orele 21:00- 01:00, fiind închisă intrarea din strada 1 Mai și din Piața 16 Februarie.