Eveniment
S-a răsturnat cu tractorul în pădurea de lângă Cetan – FOTO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
2 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2022/06/tractor-rasturnat-cetan.jpg)
Un bărbat în vârstă de 56 de ani s-a răsturnat cu tractorul, astăzi, în pădurea de lângă localitatea Cetan.
La fața locului au intervenit de urgență pompierii din cadrul Detașamentului de Pompieri Dej cu o autospecială cu modul de descarcerare, dar și polițiștii.
”Până la sosirea forțelor de intervenție, bărbatul a fost preluat de o mașină și dus spre spital. Ulterior, a venit în sprijin o ambulanță SAJ care l-a preluat pe bărbat și l-a transportat la spital. Acesta are 56 de ani, iar la o primă evaluare suferise afecțiuni ușoare”, a declarat pentru Dej24.ro purtătorul de cuvânt al ISU Cluj.