Eveniment
Tânăr de 20 de ani, cu permisul suspendat, depistat pe o stradă din Dej
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
2 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2022/06/actiune-politia-dej-iunie-20221.jpeg)
Ieri după-amiază, în jurul orei 18, polițiștii din cadrul Poliţiei municipiului Dej au depistat pe strada Văii, un tânăr de 20 de ani, din municipiul Cluj-Napoca, care conducea un autoturism, deși avea dreptul de a conduce suspendat.
În cauză a fost întocmit un dosar penal, cercetările fiind continuate de polițiști sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducerea unui vehicul fără permis de conducere.