Ştiri din zonă
Tânăr din Ciceu-Giurgești, cercetat pentru FURT. Vezi ce a sustras
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
5 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2019/08/politia-romana-politist-politisti.jpg)
Ieri, polițiștii Secției 5 Poliție Rurală Petru-Rareș l-au identificat pe un tânăr de 18 ani, din Ciceu Giurgești, bănuit de comiterea unui furt din locuință.
În aceeași zi, în jurul orei 13.00, o femeie de 32 de ani, din localitatea Ciceu-Giurgești, a sesizat Poliția cu privire la faptul că, în cursul dimineții i s-au sustras din locuință un telefon mobil, un card de memorie și o boxă portabilă.
Bunurile au fost recuperate de polițiști și înapoiate păgubitei. Cercetările continuă în cadrul unui dosar penal de furt.