Eveniment
ACCIDENT în Mănăstirea, o mașină a ajuns în șanț – FOTO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
3 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2021/10/accident-Manstirea-masina-in-decor-1-1024x768.jpg)
Un eveniment rutier a avut loc în această seară, în jurul orei 18:45, în localitatea Mănăstirea, comuna Mica.
Din primele informații, un tânăr aflat la volanul unui autoturism marca Renault, înmatriculat în județul Bistrița-Năsăud, care se deplasa dinspre Gherla înspre Mănăstirea, a pierdut controlul volanului, a ieșit de drum și a intrat într-un șanț. În urma apelului la 112, la fața locului s-au deplasat de urgență două echipaje ale Poliției.
Din fericire, accidentul din comuna Mica s-a soldat doar cu pagube materiale, fără victime.