Ştiri din zonă
ACCIDENT la Spermezeu! Impact între două autoturisme cu șapte persoane implicate
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/0102e4166449e50114d4314533d544e8.jpg?ver=1721494228)
Publicat acum
5 anipe
de
Dorin Cociș![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2019/04/Accident-semn.jpg)
Un accident de circulație, în care au fost implicate șapte persoane, a avut loc miercuri dimineață, în jurul orei 09:50, în Spermezeu, localitate bistrițeană aflată la aproximativ 35 de kilometri distanță de Dej.
Potrivit ISU Bistrița-Năsăud, este vorba despre un impact între două autoturisme, nefiind înregistrate victime încarcerate.
În urma unui apel la 112, la fața locului intervin pompierii beclenari cu o autospecială dotată cu modul de descarcerare, un echipaj de prim-ajutor, dar și polițiștii.
Se pare că în cele două autoturime se aflau în total șapte persoane.
Știre în curs de actualizare… Revenim cu detalii!