Ştiri din zonă
Un bărbat din Ciceu Giurgești și-ar fi agresat soția și fiica
Publicat acum
5 anipe

În noaptea de 12/13 ianuarie, polițiștii din cadrul Secției 5 Poliție Rurală Petru- Rareș au intervenit la un scandal în familie, sesizat prin 112, în localitatea Ciceu-Giurgești. Împotriva agresorului, polițiștii au emis un ordin de protecție provizoriu și monitorizează starea conflictuală.
Din primele verificări s-a stabilit faptul că, în jurul orei 03.00, în timp ce se afla la domiciliu, un bărbat de 47 de ani, din Ciceu-Giurgești, aflat sub influența alcoolului și-ar fi agresat soția și pe fiica lor.
Polițiștii au întocmit dosar penal de violență în familie și continuă cercetările în vederea tragerii la răspundere penală a persoanei bănuite de comiterea faptei.
Citește și:

Droguri în loc de dulciuri! Tânăr săltat de jandarmi, la Dej, în noaptea de Moș Nicolae – FOTO

Beat, cu permisul suspendat și fără noroc: tânăr din Chiuiești, reținut de Moș Nicolae în uniformă de polițist

Femeie lovită în cap cu telefonul. Agresorul, reținut de polițiștii din Gherla și apoi arestat













