Ştiri din zonă
Un bărbat din Răscruci și-a luat zilele, polițiștii au deschis un dosar penal
Publicat acum
19 minutepe

Polițiștii din cadrul Secției 7 Poliție Rurală Gherla au fost sesizați la data de 15 iulie, în jurul orei 15.40, cu privire la faptul că, într-un imobil din comuna Bonțida, a fost identificată o persoană decedată.
Polițiștii deplasați la fața locului, în localitatea Răscruci, au constatat că aspectele sesizate se confirmă, fiind identificat un bărbat de 81 de ani, găsit decedat prin spânzurare.
Trupul bărbatului a fost transportat la Institutul de Medicină Legală Cluj-Napoca, în vederea efectuării autopsiei pentru stabilirea cu exactitate a cauzei decesului.
Oamenii legii continuă cercetările, sub coordonarea unității de parchet competente, în cadrul unui dosar penal întocmit sub aspectul infracțiunii de ucidere din culpă.
Reclamă
Citește și:
Click pentru a comenta










