Sport
AFK Csikszereda – FC Unirea Dej, astăzi, la Miercurea Ciuc
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/0102e4166449e50114d4314533d544e8.jpg?ver=1721494228)
Publicat acum
9 anipe
de
Dorin CocișEchipa de fotbal Unirea Dej va întâlni astăzi, în deplasare, formația AFK Csikszereda Miercurea Ciuc.
Partida, care se va disputa la Miercurea Ciuc, contează pentru etapa a XIII-a a seriei a V-a din Liga a III-a și va începe la ora 14:00. Înaintea acestui meci, FC Unirea Dej ocupă locul 11 în clasament, având 10 puncte acumulate, în timp ce echipa adversă ocupă locul 7 în clasament, cu 19 puncte acumulate până acum.
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2017/12/LogoalbDej24190x61.png)