Eveniment
BICICLIST RĂNIT pe o stradă din Dej – FOTO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/0102e4166449e50114d4314533d544e8.jpg?ver=1721494228)
Publicat acum
9 anipe
de
Dorin CocișUn biciclist a avut nevoie de îngrijiri medicale, astăzi, după ce ar fi căzut de pe bicicletă.
Evenimentul nefericit a avut loc astăzi, în jurul orei 14:50, pe strada Vidin din Dej. Potrivit primelor informații, un bicilist în vârstă de 18 ani care cobora pe strada Vidin s-ar fi dezechilibrat și ar fi căzut pe caldarâm.
La fața locului au intervenit polițiștii, dar și un echipaj al ambulanței Dej. Biciclistul a primit îngrijiri medicale la fața locului.
Tânărul ar fi declarat că se deplasa pe lângă bicicletă în momentul când s-a dezechilibrat și a căzut peste vehicul. Urmează ca oamenii legii să stabilească cu exactitate circumstanțele în care s-a petrecut incidentul.
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2017/12/LogoalbDej24190x61.png)