Eveniment
DEJ | Accident în sensul giratoriu de la UM! Două mașini au fost avariate – FOTO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/0102e4166449e50114d4314533d544e8.jpg?ver=1721494228)
Publicat acum
5 anipe
de
Dorin Cociș![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2019/03/B5E37BB8-8E06-4BF7-84B1-E3DCE9A57AE0.jpeg)
Un accident de circulație, soldat doar cu pagube materiale, s-a produs marți după-amiază, în jurul orei 16:00, în sensul giratoriu de la intersecția străzilor Constantin Dobrogeanu Gherea, Ecaterina Teodoroiu și Crângului din Dej.
Potrivit primelor informații, două autoturisme au intrat în coliziune. Se pare că accidentul s-a produs după ce unul dintre cele două autoturisme nu ar fi acordat prioritate de trecere celuilalt.
Din fericire, accidentul rutier nu s-a soldat cu victime, doar cu pagube materiale.
Știre în curs de actualizare… Revenim cu detalii!