Social-Cultură
DOUĂ concerte Mirabela Dauer la Dej | Interesul pentru spectacol, foarte crescut
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
5 lunipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2024/02/de5d26a9-fbe5-474c-bc70-3f6e808debb6-724x1024.jpeg)
Primăria Municipiului Dej, urmare a numeroaselor solicitări pentru concertul Mirabela Dauer și Ovidiu Farcaș, dedicat Zilei Internaționale a Femeii, anunță organizarea unui concert și de la ora 20:00, joi, 7 martie 2024.
Persoanele interesate pot achiziționa bilete din cadrul Centrului Cultural „Arta”, de luni până vineri, între orele 10:00 – 14:00. Prețul unui bilet este de 30 de lei.
În prima parte a spectacolului, solistul dejean de muzica ușoară Ovidiu Farcaș va interpreta melodii din repertoriul național și internațional. Cea de a doua parte a concertului îi aparține renumitei cântărețe Mirabela Dauer, care a lansat în vasta sa carieră peste 40 de albume.