Eveniment
Pompierii din Dej au intervenit la un ACCIDENT cu trei victime – FOTO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
2 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2022/07/3E69588D-5493-4237-B185-D98FB8B0FFB9-1024x768.jpeg)
Pompierii din cadrul Detașamentului Dej au intervenit, în această seară, la un accident rutier petrecut în localitatea Cămărașu.
Alarma s-a dat în jurul orei 20:05, iar pentru misiune a fost mobilizat echipajul de la Punctul de Lucru Mociu. De asemenea, în sprijin au venit două ambulanțe, una fiind de la Sărmașu (ISU Mureș).
“În accident au fost implicate o autoutilitară și un autoturism. Din fericire, nu au existat persoane încarcerate. Salvatorii au transportat la spital doi bărbați de 30 și 22 de ani, respectiv o femeie de 19 ani. Cu toții erau conștienți și cooperanți”, a precizat ISU Cluj.
Reclamă
Citește și:
Protejat cu parola. Introdu parola pentru a vedea comentariile.
Pingback: Accident Cluj. Doi bărbați și o femeie transportați la spital după o ciocnire violentă între o mașină și o autoutilitară a avut loc în localitatea Cămărașu. - I Love You Cluj