Sport
Primul meci pe teren propriu în noul sezon: CS Unirea Dej – Dinamo București se joacă mâine
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
5 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2019/01/volei-inscrieri-dej.jpg)
Echipa de volei Unirea Dej joacă mâine după-amiază, pe teren propriu, în compania formației Dinamo București.
Partida din Sala Sporturilor Dej dintre Unirea și Dinamo București – care contează pentru a doua etapă a Diviziei A1 – este programată de la ora 13:30 și va fi transmisă de TVR3.
Vă reamintim, în prima rundă, elevii antrenați de Marius Dascălu și Tibi Szilagyi au trecut de CSM Câmpia Turzii cu 3-1. De cealaltă parte, dinamoviștii s-au impus în fața Universității Cluj, scor 3-0.