Social-Cultură
Salina Ocna-Dej are UN NOU DIRECTOR
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
4 anipe
![Photo credits - Horea-Andrei Mihuţ](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2017/04/Salina-Ocna-Dej.jpg)
Salina Ocna-Dej are o nouă conducere. Un bărbat din localitatea Mănăstirea, comuna Mica a fost numit director al sucursalei.
Ovidiu Moldovan nu mai este directorul Salinei Ocna-Dej, acesta fiind înlocuit – de câteva săptămâni – de Alin Sălătioan. Bărbatul originar din localitatea Mănăstirea, comuna Mica a fost numit în funcția de director al sucursalei Ocna-Dej.