Sport
Unirea Dej n-a avut nicio șansă cu Steaua București – FOTO
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
3 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2021/03/Unirea-Dej-Steaua-Bucuresti-2021-voleibatch_166691012_806473860217710_5877338177987953118_n-1024x768.jpg)
Echipa de volei Unirea Dej a fost învinsă azi, scor 0-3, de Steaua București, într-un meci care a avut loc la Cluj-Napoca.
Partida dintre Unirea Dej și Steaua București – disputată în această după-amiază, cu începere de la ora 17, la Cluj-Napoca – a contat pentru ultimul turneu al Diviziei A1 la volei masculin. Elevii lui Marius Dascălu nu au avut nicio șansă în fața steliștilor, care și-au adjudecat toate cele trei seturi la diferențe considerabile: -16, -15, -20. Confruntarea a durat o ora și nouă minute.
Mâine, de la ora 18, este programat jocul Unirea Dej – ”U” Cluj, ultimul din cadrul acestui turneu.