Sport
Unirea Dej, victorie fără emoții cu CSU Brașov
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
3 anipe
![](https://dej24.ro/wp-content/uploads/2020/11/Unirea-Dej-2020-volei.jpg)
Echipa de volei Unirea Dej a învins fără emoții, scor 3-0, CSU Brașov, într-un meci disputat azi.
Partida dintre CS Unirea Dej și CSU Brașov a contat pentru al nouălea turneu al Diviziei A1 și s-a disputat la Timișoara (grupa 3) astăzi, cu începere de la ora 12. Elevii antrenați de Marius Dascălu și Tibi Szilagyi s-au impus în minimum de seturi (-19, -17, -10), în mai puțin de o oră de joc.
Mâine, de la ora 12, în cadrul aceluiași turneu, este programat jocul CS UV Timișoara – CS Unirea Dej.