Sport
VOLEI | CS Unirea Dej întâlnește sâmbătă, pe teren propriu, formația CS Dinamo București
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/0102e4166449e50114d4314533d544e8.jpg?ver=1721494228)
Publicat acum
6 anipe
de
Dorin CocișEchipa de volei Unirea Dej va întâlni sâmbătă, 17 martie, cu începere de la ora 18:00, pe teren propriu, formația CS Dinamo București.
Partida, care contează pentru a treia etapă din cadrul turneului pentru locurile 7-12 a Diviziei A1 la volei masculin, se va disputa în Sala Sporturilor din Dej.
Înaintea acestei confruntări, CS Unirea Dej ocupă prima poziție în clasamentul locurilor 7-12 din cadrul Diviziei A1 la volei masculin, cu 36 de puncte acumulate, în vreme ce sportivii de la CS Dinamo București se situează pe cea de-a doua poziție în același clasament, cu 34 de puncte strânse până acum.
FOTO – Arhivă