Sport
VOLEI: Primul antrenament al CS Unirea Dej din noul sezon competițional
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/0102e4166449e50114d4314533d544e8.jpg?ver=1721494228)
Publicat acum
9 anipe
de
Dorin CocișPrimul antrenament al noului sezon competițional, 2015-2016, va avea loc mâine, 24 august, cu începere de la ora 10:30. La acest antrenament vor participa toți jucătorii, inclusiv noile achiziții ale clubului dejean, despre care Dej24.ro a scris în ultima perioadă (Rocamora Daniel, Ionuț Rus, Codrin Constantin Mocanu și Aleksandar Veselinovic).
Antrenamentele echipei se vor desfășura pe plan local până duminică, atunci când este programată plecarea într-un cantonament montan de cateva zile.
FOTO – Arhivă