Sport
FC Unirea Dej – CS Oșorhei, în această după-amiază, la Dej
![](https://dej24.ro/wp-content/litespeed/avatar/a7aac7651928dd72f722c42870d2e6bb.jpg?ver=1721495161)
Publicat acum
9 anipe
FC Unirea Dej va întâlni în această după-amiază, pe teren propriu, formația CS Oșorhei. Partida contează pentru etapa a III-a a seriei a V-a din Liga a III-a.
Meciul de pe Stadionul Municipal Dej va începe la ora 17. Fotbaliștii din Dej au zero puncte în clasament, după ce în prima etapă au pierdut pe teren propriu, scor 2-4, cu Sănătatea Cluj, iar săptămâna trecută au fost învinși cu 1-0 de CS Iernut.
De cealaltă parte, echipa din Oșorhei are un singur punct acumulat, obținut în urma egalului cu Unirea Jucu.